Turniej Trencin

W dniach 29/30.04.2017 w Trenicinie (Słowacja) odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej w kategorii U11 - This is my sen.

Uczestnikiem tego wydarzenia po raz kolejny była drużyna z Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie.

W turnieju każdy zespół miał możliwość rozegrania między sobą meczu. Wszystkie drużyny zagrały po 15 meczów, a po nich wyłoniono zwycięzcę turnieju którym okazał się Ferencvaros Budapeszt. Ostatecznie gracze z Lubina zajęli 7miejsce pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie, zyskując uznanie w oczach trenerów takich drużyn jak Valencia czy Wedt Ham United. Po raz kolejny stałe staramy się realizować założenia naszej Akademii co przyczynia się do widowiskowej gry, niestety czasem musimy ponieść konsekwencje ryzyka w naszej grze, jednak zarówno zawodnicy jak i trenerzy jesteśmy o tym przekonani, że tylko odważna gra przyniesie korzyści w przyszłości.

Potwierdzeniem tych słów niech będzie przyznany tytuł dla najlepszego zawodnika całego turnieju - Kuby Wójcika, który reprezentował barwy AP Zagłębie Lubin.

Ponizej wyniki wszystkich meczów z udziałem naszego zespołu :

Zagłębie Lubin - 1.FC Slovacko 2-3

Zagłębie Lubin - Spartak Trnava 2-0

Zagłębie Lubin - FK Olimp Uzhgorod 5-0

Zagłębie Lubin - Dukla Praga 5-2

Zagłębie Lubin - Zbrojovka Brno 1-3

Zagłębie Lubin - Slavia Praga 5-3

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-2

Zagłębie Lubin - CF Valencia 1-1

Zagłębie Lubin - 1 FC Tatran Presov 3-1

Zagłębie Lubin - Trencin (czerwony) 6-1

Zagłębie Lubin - Trencin (biały) 2-3

Zagłębie Lubin - West Ham United 3-1

Zagłębie Lubin - MSK Żilina 2-0

Zagłębie Lubin - Ferencvaros Budapeszt 1-3

Zagłębie Lubin - Slovan Bratysława 6-1

W drużynie wystąpili:

O.Szyptur, J.Dorożko, K.Szabłowski, K.Kostyszak, F.Komarzyniec, O.Woś, M.Reguła, F.Sowiecki, O.Maziarz, K.Wójcik, D.Podwapiński, K.Szablowski.