Olympic Trophy - 1 miejsce

W dniu 12.11 na obiektach AWF Wrocław został rozegrany turniej Oympic Trophy, którego organizatorem była Akademia Piłkarska Olympic Wrocław. Turniej tego dnia był dedykowany dla kategorii wiekowej U12 i U11 ( rocznik 2005 i 2006).Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie reprezentowała grupa U11.

W całym turnieju wystąpiło łącznie 24 zespoły(po 12 w każdej kategorii), a każdy z nich rozegrał 8 meczów.

Drużyna z Lubina po pierwszej fazie rozgrywek grupowych awansowała do ,,Ligi Mistrzów " w której rywalizowały najlepsze trzy zespoły z dwóch grup. W ostatecznej tabeli Zagłębie Lubin zdobyło najwięcej punktów zdobywając pierwsze miejsce w turnieju. Najlepszym strzelcem całego turnieju został gracz Zagłębia - Fabian Sowiecki.

Wyniki meczów rozegranych przez drużynę U11:

Zagłębie Lubin - AP Oleśnica 3-1

Zagłębie Lubin - Sparta Zabrze 4-1

Zagłębie Lubin - Parasol Wrocław 2-5

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 3-1

Zagłębie Lubin - Varsovia Warszawa 6-1

mecze w Lidze Mistrzów:

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2-3

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 6-1

Zagłębie Lubin - Olympic Wrocław 4-0

W drużynie U11 Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia wystąpili :

Cisek Dominik, Dorożko Jan, Kostyszak Konrad, Oleszczuk Jakub, Reguła Marcel, Sowiecki Fabian, Szabłowski Kuba, Woś Aleksander.