sparing Red Bull Salzburg i Bayern Monachium

W dniach 13 i 14 maja dwie drużyny U9 i U11 z Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie uczestniczyły na zaproszenie jednych z najlepszych Akademii w europie - Red Bull Salzburg oraz Bayernu Monachium.

Przeciwnicy okazali się jednymi z najtrudniejszych z jakimi do tej pory mierzyli się młodzi zawodnicy Akademii, a należy pamiętać, że rozgrywali mecze min z Manchesterem City, Evertonem, Liverpoolem, AS Romą czy Interem Mediolan.

Obydwa mecze to dla nas ogrom doświadczeń, które na pewno wykorzystamy w swojej pracy i kolejnych treningach.

W meczach sparingowych w U11 wystąpili :

Konrad Kostyszak, Jan Dorożko, Olek Woś, Jakub Białek, Natan Niedźwiedź, Oliwier Maziarz, Fabian Sowiecki, Marcel Reguła, Mateusz Dziewiatowski, Dominik Cisek,Dawid Gap,Filip Komarzyniec oraz 2 zawodników testowanych.