Murapol Cup 2017

W dniach 9-11.07 w Krakowie odbywał się VIII Murapol Cup - 2017, organizowany przez AP 21 Kraków. Turniej pod względem gry oraz poziomu zespołów stał na najwyższym poziomie.

Pierwszy dzień rozgrywek odbywał się w dwóch grupach z których, najlepsze drużyny przechodziły do finałowej części rozgrywając mecze ćwierćfinałowe. Niestety tym razem nie udało się to drużynie z naszej Akademii, po wyrównanych meczach okazywaliśmy się w końcowym rozrachunku słabszą drużyną, pod względem wyniku, podczas gdy każdy mecz miał wyrównany przebieg.

Zwycięzcą całego turnieju została FCB Escola Varsovia pokonując w finale holenderski Heerenveen.

Poniżej mecze drużyny z naszej Akademii :

mecze sobotnie

Zagłębie Lubin - Dinamo Zagrzeb 0-1

Zagłębie Lubin - AP 21 Kraków 1-2

Zagłębie Lubin - FCB Escola Varsovia 0-0

Zagłębie Lubin - Dynamo Kijów 2-4

Zagłębie Lubin - Heerenveen 2-3

Mecze niedzielne

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 1-0

Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 5-1

W zespole U11 AP KGHM Zagłębie wystąpili :

Michał Matys, Jan Dorożko, Konrad Kostyszak, Dominik Cisek, Jakub Białek, Natan Niedźwiedź, Fabian Sowiecki, Aleksander Woś, Marcel Reguła, Dawid Gap, Oliwier Maziarz.