Kalisz Cup 2016

W dniu 14.02.2016 drużyna U 10 wyjechała do Kalisza na turniej halowy Kalisz Cup 2016. W turnieju uczestniczyło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Po zakończeniu rozgrywek grupowych rozegrano małe i duże półfinały, a następnie mecze o poszczególne miejsca w turnieju. Nasz zespół doszedł do finału, gdzie po raz drugi uległ Sparcie Zabrze i ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce.

Z przekroju całej gry zespół zaprezentował się po raz kolejny z dobrej strony, pokazując ciekawą grę. W przekroju całego turnieju najlepszą drużyną okazała się Sparta Zabrze, która dwukrotnie pokonywała zespół z naszej Akademii. Miejmy nadzieję, że już niedługo będzie okazja do rewanżu i spotkania się tym razem na boiskach trawiastych.

W kolejnym turnieju nasi zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne :

Najlepszy bramkarz - Oskar Szyptur oraz najlepszy strzelec - Mateusz Dziewiatowski i Marcel Reguła , po 9 bramek ( statuetkę otrzymał pierwszy Mateusz, który urodził się w 2007 roku i był najmłodszym uczestnikiem turnieju.

Poniżej wyniki wszystkich meczów Zagłębia Lubin :

Zagłębie Lubin - KKS Kalisz 8-0 (Reguła x2, Dziewiatowski x2, Brzuchnalski, Woś, Oleszczuk, Cisek)

Zagłębie Lubin - Sparta Zabrze 1-3 (Dziewiatowski)

Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 10-0 (Reguła x3, Dziewiatowski x3, Cisek, Niedźwiedź, Brzuchnalski, Sowiecki)

Półfinał:

Zagłębie Lubin - Elana Toruń 11-2 (Dziewiatowski x3, Reguła x3, Sowiecki x2, Brzuchnalski x2,Oleszczuk )

Finał

Zagłębie Lubin - Sparta Zabrze 1-8 (Reguła)

W barwach Zagłębia Lubin zagrali:

Oskar Szyptur, Kuba Oleszczuk, Dominik Cisek, Konrad Kostyszak, Jan Dorożko, Olek Woś, Fabian Sowiecki, Kacper Brzuchnalski, Mateusz Dziewiatowski, Marcel Reguła.